تجهیز ۲۵۰۰ روستای محروم به تجهیزات ورزشی توسط ستاد اجرایی فرمان امام

کد خبر: 10534
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از تجهیز ۲۵۰۰ روستای محروم کشور به تجهیزات ورزشی خبر داد
1397113013385439816697284.jpg

به گزارش مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ، محمد مخبر با اعلام این که 100 هزار قلم کالا و تجهیزات ورزشی توسط ستاد به 2500 روستا و نقطه محروم ارسال می‌شود، اظهار کرد: بیش از 12 میلیون نفر از هموطنان در فضای مجازی برای پیوستن به پویش لیگ احسان برای کمک به مردم مناطق محروم به ستاد اجرای حضرت امام (ره) مراجعه کرده ند.

وی با تاکید بر ضرورت خدمت‌رسانی در مناطق محروم و کم‌برخوردار کشور تصریح کرد: بسیاری از ورزشکاران حرفه‌ای کشورمان در همین مناطق محروم زندگی کرده‌اند و از همین نقاط کم‌برخوردار به عرصه ملی در ورزش راه یافته‌اند.

وی با اشاره به وجود استعدادهای فراوان در مناطق محروم، افزود: تجهیز مناطق کم‌برخوردار کشور به کالای ورزشی مناسب با هدف جلوگیری از بزه‌های اجتماعی، هدایت جوانان به ورزش، کاهش آسیبهای اجتماعی و پر کردن اوقات فراغت جوانان انجام می‌گیرد. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با بیان اینکه 2 هزار و 500 روستا و نقطه محروم در این طرح شناسایی شده‌اند و این فرآیند به‌صورت تدریجی انجام خواهد شد و ادامه خواهد داشت،

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) بیان کرد: انواع توپ، حلقه بسکتبال، تور والیبال، وسایل بدنسازی کششی، میز پینگ پنگ و فوتبال دستی از جمله این تجهیزات ورزشی هستند.