فعال شدن قرارگاه‌های امدادرسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

کد خبر: 10556
مدیرعامل بنیاد اجتماعی  برکت احسان از فعال شدن قرارگاه‌های امدادرسانی این ستاد علاوه بر استان گلستان در استان‌های خوزستان، لرستان و ایلام خبر داد.

 امیرحسین مدنی؛ مدیرعامل بنیاد اجتماعی برکت احسان درباره خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مناطق سیل‌زده کشور اظهار کرد: قرارگاه‌های امدادرسانی ستاد در همان ساعات اولیه سیل در استان گلستان خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده را شروع کرد و این خدمات در حال حاضر در دیگر استان‌های سیل‌زده نیز آغاز شده است.

وی با بیان اینکه شرایط اسکان ۷۰۰ نفر در شهرستان گمیشان استان گلستان فراهم شد، تصریح کرد: روزانه ۸۵۰۰ پرس غذا در این شهرستان طبخ و توزیع می‌شود و همچنین تیم‌های درمانی کاروان سلامت احسان به‌منظور فعالیت‌های درمانی در شهرستان آق‌قلا مستقر شده‌اند.

مدیرعامل بنیاد اجتماعی برکت احسان با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی همکار با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) علاوه بر استان گلستان در استان‌های خوزستان، لرستان و ایلام فعال شده‌اند، گفت: تجهیزات امدادی و گرمایشی و وسایل مورد نیاز اسکان مردم سیل‌زده، توسط قرارگاه‌های امدادرسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) فراهم و به مناطق سیل‌زده ارسال شده است.

مدنی از اهدای چهار هزار بسته لوازم خانگی و چهار هزار رأس دام سبک به سیل زدگان استان گلستان و نیز اهدای یک هزار بسته لوازم خانگی و ۲ هزار پتو به خانواده‌های خسارت‌دیده سیل شیراز خبر داد و تاکید کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ضمن حضور به‌موقع خود در امدادرسانی به مردم سیل‌زده، تا پایان شرایط بحرانی در کنار آنان خواهد ماند.