گره مشکلات اقتصادی کشور به دست نیروهای جوان جهادی باز میشود

کد خبر: 10630

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در نشست خیریه‌ها، گروه‌های جهادی و فعالان اجتماعی استان خراسان جنوبی گفت: از نیروهای جهادی انتظار داریم در این جنگ اقتصادی به میدان بیایند.

jahadi-khorasan_j1.jpg

دکتر محمد مخبر؛ رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در این نشست صمیمانه با اشاره به فعالیت‌های مختلف ستاد در ساخت مدرسه و مسجد، احداث خانه بهداشت و بیمارستان، اعطای وام قرض‌الحسنه، کمک به درمان بیماران صعب‌العلاج و سرطانی، اهدای جهیزیه و ... اظهار کرد: محور اصلی فعالیت در رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اشتغال است.
وی تاکید کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) همچون گذشته از گروه‌های جهادی و خیریه‌ها و فعالان اجتماعی حمایت میکند.
مخبر با مهم خواندن مشکلات معیشتی مردم و نقدینگی بالای موجود در کشور تصریح کرد: یکی از مشکلات اساسی ما این است که نتوانستیم مردم را در مسائل اقتصادی فعال کنیم و اعتماد آنها را جلب کنیم، امروز ایران امن‌ترین و سودآورترین مکان برای سرمایه گذاری است و اصلی‌ترین وظیفه گروه‌های جهادی ترغیب مردم برای به میدان آمدن در حوزه‌های اقتصادی و ایجاد اشتغال است.
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به از خودگذشتگی جوانان در ابتدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، خطاب به نیروهای جهادی حاضر در نشست گفت: شما جهادگران، همان لشکر آن روزهای امام راحل هستید.
وی افزود: هرکجا به جوانها میدان دادیم، در قله ایستادیم، اما در بحث معیشت مردم و اقتصاد به توصیه‌های رهبر انقلاب توجه نکردیم و برخلاف هشت سال دفاع مقدس به جوانان میدان ندادیم.
در این نشست ۳ ساعته که شب گذشته با حضور استاندار و نمایندگان مجلس در بیرجند برگزار شد، تعدادی از نمایندگان گروه‌های جهادی و فعالان اجتماعی و موسسات خیریه استان خراسان جنوبی به بیان ایده‌ها، دستاوردها و دغدغه‌های خود و مردم پرداختند.
 

jahadi-khorasan_j2.jpg
jahadi-khorasan_j.jpg
jahadi-khorasan_j4.jpg