در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه و مدیرعامل بنیاد احسان آغاز شد

توزیع ۲۲۰۰ بسته اقلام بهداشتی ضدکرونایی توسط ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق محروم لرستان

کد خبر: 11119

همزمان با سایر نقاط کشور، توزیع بسته‌های بهداشتی ضدکرونایی توسط نیروهای جهادی ستاد اجرایی فرمان امام در استان لرستان آغاز شد.

در مراسمی با حضور حجت الاسلام سید احمد شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام، 2200 بسته لوازم بهداشتی ضدکرونایی جهت توزیع در مناطق محروم تحویل نیروهای جهادی همکار ستاد اجرایی شد.

محمد ترکمانه در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب که توزیع این اقلام در سراسر کشور انجام میشود گفت: با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام مبنی بر بسیج تمام امکانات ستاد برای مقابله با کرونا، 90 هزار بسته اقلام بهداشتی شامل ماسک، محلول و ژل ضدعفونی کننده توسط بنیاد احسان به سراسر کشور ارسال شد.

وی افزود: از این تعداد 2200 بسته توسط نیروهای جهادی همکار ستاد اجرایی فرمان امام از امروز در استان لرستان توزیع خواهد شد.

مدیرعامل بنیاد احسان با تأکید بر این نکته که اقدامات ستاد در استان لرستان محدود به توزیع این بسته‌ها نیست، گفت: راه‌اندازی 12 کارگاه تولید ماسک بهداشتی و تولید 120 هزار ماسک، ارسال تجهیزات لجستیکی و اقلام بهداشتی جهت ضدعفونی اماکن و معابر عمومی شهرها و روستاهای استان توسط گروه های جهادی، حمایت از 14 نانوایی و توزیع نان رایگان در مناطق محروم، حضور 15 پزشک جهادی لرستان در سامانه سراسری 4030 و پاسخگویی به 8000 نفر در روز درخصوص ابتلا به کرونا، از جمله اقدامات بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در این استان است.

ترکمانه خاطرنشان کرد: هم اکنون از 130 گروه جهادی، مردمی و مدافع سلامت با تمام امکانات‌مان حمایت میکنیم و قطعا تا ریشه کن شدن مشکلات در کنار مردم خواهیم ماند.