معاون بنیاد برکت خبر داد:

ایجاد 110 شغل جدید در منطقه محروم دره‌شهر ایلام توسط ستاد اجرایی فرمان امام

کد خبر: 11283
با مشارکت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، برای 110 جوان دره شهری شغل ایجاد شده است.
هادی جوهری، معاون تأمین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت با بیان این مطلب افزود: با مشارکت 54 میلیارد ریالی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام ضمن تولید ماهانه 90 تن مواد سلولزی، برای 110 نفر در منطقه محروم دره شهر ایلام شغل ایجاد شد.
جوهری افزود: مشارکت بنیاد برکت با هدف رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار با شرکت بهشت ریواس دره‌شهر در سال 1395 باعث فعالیت مجدد این واحد تولیدی پس از یک دوره توقف تولید شد و این شرکت در حال حاضر 90 تن محصولات سلولزی را به شکل ماهانه تولید و به بازار عرضه می‌کند. این واحد صنعتی همچنین دارای توان تولید 14 نوع محصول مختلف در زمینه انواع محصولات سلولزی است.
معاون بنیاد برکت از مشارکت این بنیاد با 9 بنگاه اقتصادی در استان ایلام خبر داد و افزود: بنیاد برکت پس از به ثبات رسیدن و سوددهی، از چهار بنگاه خارج شده و سهام خود را به مردم واگذار کرده است.
جوهری خاطرنشان کرد: بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام تا به امروز 3631 طرح توانمندسازی اقتصادی، امور زیربنایی و فرهنگی و خدمات بیمه‌ای را با حجم سرمایه‌گذاری 4 هزار و 285 میلیارد ریال در استان ایلام در دست اقدام دارد یا به بهره‌برداری رسانده است.