۲۲۰ زوج نابارور روستایی در خراسان جنوبی در حال حاضر تحت پوشش بیمه برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان گفت: در راستای رویکرد جمعیت محور و۲۲۰ زوج نابارور در خراسان جنوبی تحت پوشش بیمه برکت تاکید بر فرزندآوری زوجین، بیمه برکت با همکاری بنیاد برکت، اقدام به حمایت از زوجین روستایی نابارور کرده که در صورت دارا بودن شرایط به طور کامل تحت پوشش قرار می‌گیرند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان گفت: در راستای رویکرد جمعیت محور و تاکید بر فرزندآوری زوجین، بیمه برکت با همکاری بنیاد برکت، اقدام به حمایت از زوجین روستایی نابارور کرده که در صورت دارا بودن شرایط به طور کامل تحت پوشش قرار می‌گیرند.

موسوی افزود: بر این اساس ثبت نام زوجین روستایی از سال ۱۳۹۷ به طور جدی در دستور کار این نهاد قرار گرفت که تاکنون ۵۰ زوج نابارور درمان شده اند.
وی گفت: هم اکنون نیز ۲۲۰ زوج نابارور در استان تحت درمان هستند.
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان افزود: نام نویسی زوجین جدید نیز به صورت اینترنتی از طریق وب سایت barakatkhanevade.ir انجام می‌شود و افراد متقاضی می‌توانند از طریق این وبسایت ثبت نام کرده و با بارگذاری مدارک مورد نیاز برای ثبت نام این طرح درخواست دهند.
کد خبر 1760

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =