ستاد اجرایی فرمان امام(ره) بوشهر ۱۱۰ هزار پرس غذای گرم طبخ و توزیع می‌کند

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان بوشهر از طبخ و توزیع ۱۱۰ هزار پرس غذای گرم در شب عید غدیر در مناطق کم برخوردار استان بوشهرخبر داد.

  به گزارش مبشرین، سیدمحمدحسن  تقی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با بیان اینکه از زمان شیوع بیماری کرونا ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در عرصه‌های گوناگون مقابله با ویروس کرونا و رسیدگی به افراد نیازمند نقش آفرینی کرده است اظهار داشت: ستاداجرایی فرمان امام خمینی (ره)در آستانه عید الله اکبر ، عید سعید غدیر خم برنامه طبخ و توزیع 5 میلیون پرس غذای گرم در مناطق کم برخوردار کشور را در دست اقدام دارد .

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان بوشهر با اشاره به توزیع غذای گرم میان افراد محروم و نیازمند در شب عید غدیرخم با همکاری هیئت‌های مذهبی استان بوشهر تصریح کرد: برنامه طبخ و توزیع در مناطق کم‌برخوردار استان بوشهر در دست اقدام است که این مهم با همکاری هیئت‌های مذهبی و مواکب حسینی (ع) انجام می‌شود.

وی بیان کرد: این طرح با همکاری هیئت‌های مذهبی و مواکب حسینی (ع) استان بوشهر برای طبخ و توزیع بیش از110 هزار غذای گرم اقدام خواهد شد و درب منازل خانوارهای جامعه هدف در سطح استان تحویل می‌شود.

تقی‌زاده تاکید کرد: این فرآیند با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد مبارزه با کرونا انجام می‌شود .

مدیرکل ستاداجرایی فرمان امام (ره) در استان بوشهرافزود: خیران و مردم همیشه در صحنه استان بوشهر می‌توانند از طریق شماره گیری کد دستوری#18*4030* در این امر خیر شرکت کنند.

کد خبر 2090

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =