برگزاری پانزدهمین رزمایش مواسات ، همدلی و کمک های مومنانه در البرز

کرج - به گزارش واحد خبر و رسانه ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان البرز و غرب استان تهران ، پانزدهمین دوره رزمایش مواسات، همدلی و کمک های مومنانه در استان البرز ۱۲ هزار بسته معیشتی و لوازم التحریر تهیه و توزیع می شود.

 پانزدهمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی با همکاری دستگاه‌ها و ادارات مختلف استان از جمله
کمیته امداد امام خمینی،
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)،  سپاه و بسیج استان، شورای سیاستگزاری ائمه جمعه، بنیاد مستضعفان، شهرداری، اوقاف و امور خیریه و مراکز نیکوکاری، سازمان تبلیغات، کانون مساجد و  خیرین با پیام آیت الله حسینی همدانی در سراسر استان آغاز شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان البرز و غرب استان تهران به نقل از دبیرخانه قرارگاه مواسات و همدلی اعلام نمود 
تا این مرحله از رزمایش، ۲۲۰ هزار بسته‌ معیشتی و ۵۰ هزار بسته بهداشتی و ۵۱۰ بسته پوشاک، ۲ میلیون و ۹۰۰هزار پرس غذای گرم از سوی نهادهای مختلف و خیرین به نیازمندان اهدا و تعداد ۳۰۰ مورد تعمیرات و بازسازی منازل محرومین از سوی گروههای جهادی انجام و همچنین ۵۲ زندانی جرایم غیر عمد نیز آزاد شده و  ۶۵ عدد کپسول اکسیژن، ۱۹ دستگاه بای پپ و ۵ دستگاه ونتیلاتور به مراکز علوم پزشکی تحویل شده است.

پورسلیمانی در ادامه  افزود: در رزمایش مرحله پانزدهم 
۴۰ هزار بسته معیشتی و 
 ۱۱ هزار و ۱۰۰ بسته لوازم التحریر تامین و به نیازمندان اهدا خواهد شد که از این تعداد ، ۵۹۰۰ بسته معیشتی در قالب رزمایش احسان و همدلی و ۶۱۰۰ بسته لوازم التحریر در قالب پویش مشق احسان توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تامین و 
از طریق گروه های جهادی و مساجد و پایگاههای بسیج و هیئات مذهبی، در بین نیازمندان توزیع خواهد نمود.

کد خبر 2406

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =