صد دستگاه ویلچر به همراه صد بسته معیشتی به معلولین نوجوان استان بوشهر اهدا شد + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، ظهر امروز سه شنبه طی مراسمی در مصلای جمعه بوشهر با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان بوشهر، صد دستگاه ویلچر همراه با صد بسته معیشتی به ارزش سه میلیارد ریال که توسط بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام (ه) تهیه شده بود، به معلولین نوجوان استان بوشهر اهدا شد.

آیت الله صفایی بوشهری در این مراسم با بیان اینکه استان بوشهر یکی از استان های برتر در عرصه خدمات مواسات است، اظهار کرد: یکی از کارهای خیری که در جامعه بسیار مهم است و چالش های گوناگون را رفع می کند، خدمات اجتماعی به ویژه در حوزه معیشت و زندگی است که با هدایت های مقام معظم رهبری و رزمایش های مواسات، کارهای بسیار خوبی در سطح کشور در این زمینه صورت گرفته است.

امام جمعه بوشهر افزود: یکی از اقشار بسیار عزیز، بزرگوار و دوست داشتنی، جامعه معلولین هستند که دچار مشکلات حرکتی هستند و نیاز هست که از این عزیزان به اشکال مختلف از جمله حوزه مسکن، اشتغال و کمک به حرکت اجتماعی حمایت شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بیان کرد: امروز در مصلای جمعه بوشهر با خدماتی که ستاد اجرایی فرمان امام عنایت فرمودند، صد ویلچر همراه با بسته های معیشتی به این عزیزان اهدا شد، همچنین در یکی از سفرهایی که بنده به روستاهای منطقه بوشکان داشتم، دانش آموزان آن منطقه تقاضا کردند که وسایل ورزشی ندارند که امروز وسایل آنها خریداری شده و در همین مراسم به آنها اعطاء شد.

وی ادامه داد: همچنین دو پارک بازی نیز برای بچه های آن روستا ایجاد شده بود که فاقد وسایل بازی بود، که آن وسایل هم در حال تهیه است و در اولین فرصت برای آنها ارسال می شود.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: این خدمات یک گوشه ای از خدمات بزرگ نظام به جامعه نیازمند است و امیدواریم همه خیرین و مسئولین به این عزیزان عنایت و توجه ویژه ای داشته باشند.

امام جمعه بوشهر گفت: من صمیمانه از ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و گروه های جهادی در سطح استان تشکر و قدرانی می کنم و امیدوارم این خدمات مستمر باشد و ما اولین استانی باشیم که مشکلات همه نیازمندان را برطرف کرده باشیم.

همچنین در این مراسم یک سری پکیج کامل ورزشی نیز به سه باب مدرسه احداثی بنیاد برکت که در ابتدای سال تحصیلی جاری در منطقه بوشکان ساخته شده بود اهدا شد.

کد خبر 2792

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =