به همت ستاد اجرایی فرمان امام و با همکاری نیروهای مرزبانی استان خراسان جنوبی، ٢٥٠٠ بسته پروتئینی در مناطق محروم مرزی استان توزیع شد.

بنابراین گزارش در راستای اجرای مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام و کمک به آسیب‌دیدگان کرونا، نیروهای مرزبانی استان خراسان جنوبی اقدام به توزیع ۱۰ تن گوشت مرغ در قالب ۲۵۰۰ بسته پروتئینی در مناطق محروم مرزی استان کردند.
سردار "علی اصغر مسروری" فرمانده مرزبانی استان خراسان جنوبی در دیدار مدیرکل استانی ستاد اجرایی فرمان امام ضمن قدردانی از اقدامات ستاد در خصوص حمایت از مناطق محروم گفت: حضور مرزنشینان و عشایر در مناطق مرزی باعث تقویت امنیت مرزها و قوت قلب مرزبانان است و مرزبانی نیروی انتظامی این آمادگی را دارد که در بحث خدمت‌رسانی به مرزنشینان با ستاد اجرایی فرمان امام همکاری های بیشتری داشته باشد.
وی افزود: ستاد اجرایی فرمان امام خدمات زیادی در راستای اشتغال‌زایی و محرومیت‌زدایی در مناطق مرزی و عشایری استان انجام داده و در دوسال اخیر شاهد مهاجرت معکوس در برخی مناطق بودیم، حمایت از آسیب‌دیدگان کرونا هم باعث قوت قلب مردم مناطق کم‌برخوردار شده است.
موسوی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در خراسان جنوبی نیز در این دیدار گفت: از سال ۸۸ که دفتر ستاد اجرایی رسما در استان راه‌اندازی شده، بیش از ۸۰۰ ملیارد تومان در خصوص اشتغال روستایی، ساخت مساجد و مدارس، ساخت خانه‌های بهداشت و امور خدمات بهداشتی، آب‌رسانی به روستاهای فاقد آب شده سرمایه‌گذاری صورت گرفته است.
وی افزود: ارائه تسهیلات تا سقف ۴۰ میلیون تومان به روستائیان در دستور کار می باشد که اولویت هم با عشایر و مرزنشینان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =