آشپزخانه سیار ستاد اجرایی در منطقه سیل‌زده سیریک مستقر شد/ توزیع روزانه 700 پرس غذای گرم

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان هرمزگان تصریح کرد: از امروز آشپزخانه سیار ستاد اجرایی فرمان امام(ره) نیز با هدف تامین غذای گرم برای خانواده‌های سیل‌زده راه‌اندازی شد که روزانه 700 پرس غذا در این زمینه پخت می‌شود.

منوچهر دانشمند عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: در روز جاری مرحله دوم معیشتی از سوی بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به مناطق سیل‌زده شهرستان سیریک ارسال شد.

وی ارزش این اقلام را 370 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: تا رفع مشکلات مردم سیل‌زده شهرستان سیریک در کنار آنان خواهیم بود و از هیچ تلاشی برای برقراری آرامش دریغ نخواهیم کرد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان هرمزگان ادامه داد: گروه‌های جهادی همکار ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از بدو وقوع سیل در سیریک در کنار مردم این شهرستان حاضر بودند.

دانشمند عنوان داشت: با هدف رفع نیاز اولیه شهروندان زیان‌دیده در سیل گذشته تعداد ۲۰۰ بسته غذایی و تعدادی موکت، روز گذشته بین خانوارها توزیع شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان هرمزگان تصریح کرد: گروه‌های جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در شهرستان سیریک مستقر و از امروز آشپزخانه این ستاد نیز با هدف تامین غذای گرم برای خانواده‌های سیل‌زده راه‌اندازی شد که روزانه 700 پرس غذا در این زمینه پخت می‌شود.

وی افزود: گروه‌های متعددی از جمله تعمیرکاران وسایل برقی بزودی در سیریک مستقر و نسبت به تعمیر اقلام آسیب‌دیده سیل‌زدگان اقدام خواهند کرد.

کد خبر 1145

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =