پویش «دلگرمی احسان» در لرستان برگزار شد/اهدای ۱۴۲ وسیله گرمایشی به نیازمندان پویش «دلگرمی احسان»

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان لرستان گفت: با هدف اهدای ۱۴۲ وسیله گرمایشی به خانواده‌های نیازمند و با همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، پویش ملی «اهدای وسایل گرمایشی به مناطق کم‌برخوردار» در استان لرستان برگزار شد.

مجید طائف، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام لرستان اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های بنیاد احسان، ارائه خدمات اجتماعی است که در این راستا به توزیع وسایل گرمایشی بین خانواده‌های نیازمند مناطق کم‌برخوردار خواهیم پرداخت.

وی با بیان اینکه شناسایی خانواده‌های نیازمند توسط ۹۰ گروه مردمی انجام شده، افزود: امروز ۱۴۲ بخاری به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان به نیازمندان اهدا می‌شود که ۳۰ درصد این هزینه توسط گروههای مردم تأمین شده‌ و ۷۰ درصد آن را بنیان احسان بر عهده داشته است.

طائف عنوان کرد: البته بنیاد احسان در طول سال رزمایش‌های متعددی برگزار کرده که از مهمترین آنها می‌توان به رزمایش «راه ابریشم» اشاره کرد که این طرح به ارزش ۱۰ میلیارد تومان و با هدف ارتقای سطح تحصیلی دانش‌آموزان رشته تجربی و ریاضی جهت موفقیت در کنکور اجرا شده است.

وی بیان کرد: توزیع مواد پروتئینی یکی دیگر از برنامه‌های ستاد بوده که امسال حدود ۱۴۰ تن مرغ به ارزش شش میلیارد تومان بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده همچنین شش هزار و ۶۰۰ لوازم التحریر به دانش‌آموزان مناطق محروم اهدا شده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) لرستان با اشاره به اهمیت جلب مشارکت‌های مردمی و تقویت سرمایه‌ انسانی، تصریح کرد: بنا داریم خدمات خود را در قالب گروه‌های مردمی به جامعه هدف ارائه دهیم تا از ظرفیت‌ مردم در راستای اهداف نظام بهره ببریم بنابراین شبکه‌سازی و توانمندسازی نیروی انسانی از مهمترین اهداف ماست.

طائف ادامه داد: برخی از گروه‌های مردمی به صورت فصلی و مقطعی و در مناسبت‌های خاصی مانند ماه‌های «رمضان» و «محرم» با ما همکاری می‌کنند و برخی نیز به طور تمام وقت در همه ایام سال فعال هستند؛ باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که همه این گروه‌ها توانمندسازی شوند تا بتوانیم خروجی مناسبی بگیریم.

کد خبر 5363

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =