دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام برای امدادرسانی فوری به سیل‌زدگان خوزستان

با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، نیروهای امدادی و جهادی این ستاد برای کمک به آسیب‌دیدگان بارشهای اخیر در استان خوزستان، به این مناطق اعزام شدند.

سعید سلیمانی مدیرعامل بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام، با حضور درمنطقه سیل‌زده درویشیه شهرستان کارون ضمن بازدید از وضعیت منازل آسیب دیده و دیدار با مردم، با اعلام این خبر افزود: از روز گذشته و در پی دستور محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، نیروهای امدادی و جهادی بنیاد احسان با تمام قدرت و توان به این مناطق اعزام شدند.

وی افزود: در این مدت از طرف ستاد اجرایی توزیع ۱۰ هزار بسته بهداشتی شامل ماسک و محلول ضدعفونی کننده، ۵ تن برنج، ۵ تن مرغ و دیگر اقلام جیره خشک بین آسیب دیدگان از آبگرفتگی در حال انجام است.

سلیمانی با اشاره به تخریب برخی منازل و وسایل زندگی مردم گفت: احداث دو آشپزخانه در اهواز و یک آشپزخانه در سربندر برای طبخ ۵۰ هزار پرس غذای گرم نیز از دیگر اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام میباشد.

مدیرعامل بنیاد احسان از راه‌اندازی طرح "مهارت احسان" پس از پایان تخلیه منازل از آبگرفتگی خبر داد و خاطرنشان کرد: پس از پایان این مرحله، توسط گروه‌های جهادی متخصص همکار ستاد، وسایل آسیب دیده مردم این مناطق را تعمیر خواهیم کرد و تا آخرین لحظه عادی شدن شرایط زندگی در کنار مردم این مناطق خواهیم ماند.

کد خبر 1089

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =