ارسال ۵۰۰ هزار بسته معیشتی به مناطق محروم کشور توسط ستاد اجرایی فرمان امام/ آغاز پویش "نذر افطاری" برای تأمین بسته‌های پروتئینی در ماه رمضان

به همت بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام، ۵۰۰ هزار بسته معیشتی جهت توزیع در ماه مبارک رمضان به مناطق محروم کشور ارسال شد.

صبح امروز در مراسمی با حضور معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام و مدیرعامل بنیاد احسان، طرح احسان رمضان آغاز شد.

علی عسگری معاون اجتماعی ستاد اجرایی در حاشیه آیین افتتاح طرح احسان رمضان اظهار کرد: با آغاز ماه مبارک رمضان و در ادامه پنجمین مرحله رزمایش احسان و همدلی، از امروز ۵۰۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های کم‌برخوردار سراسر کشور توزیع خواهد شد.

وی تصریح کرد: ستاد اجرایی فرمان امام از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا امروز ۷ میلیون بسته معیشتی و پروتئینی در مناطق محروم توزیع کرده و این فرآیند تا پایان کنترل و پیشگیری از این ویروس ادامه خواهد داشت.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به اینکه بسته‌های معیشتی در مناطق محروم و خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا توزیع می‌شود، اضافه کرد: بخش عمده‌ای از این مرحله از رزمایش پیش از نوروز بین خانواده‌های مورد نظر توزیع شد و امروز نیز قرار است ۵۰۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌ها توزیع شود.

عسگری افزود: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، ماکارونی، حبوبات و... است که هزینه ریالی آن ۴۰۰ هزار تومان محاسبه شده و توسط گروه‌های جهادی همکار ستاد اجرایی توزیع خواهد شد.

وی همچنین از آغاز پویش "نذر افطاری" توسط بنیاد احسان خبر داد و گفت: هدف از راه‌اندازی این پویش تأمین بسته‌های پروتئینی برای خانواده‌های کم‌برخوردار است و عموم مردم میتوانند در این پویش مشارکت کنند.

وی افزود: به هر میزان که مشارکت مردمی در این طرح صورت بگیرد، برابر همان مبلغ ستاد اجرایی فرمان امام نیز در این پویش سهیم خواهدشد.
 

کد خبر 1397

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =