برپایی موکب‌های ستاد اجرایی فرمان امام در آستانه اربعین حسینی در عراق و ارائه خدمات به زائرین در مرز ایران

ستاد اجرایی فرمان امام در اربعین امسال نیز خدمات مختلفی از جمله خدمات بهداشتی و درمانی، اسکان و توزیع غذای گرم به زوار اربعین ارائه میکند.

مدیرعامل بنیاد احسان با بیان این خبر گفت: ستاد اجرایی فرمان امام همانطور که در سال های گذشته در خدمت زائرین گرامی بوده است امسال هم با توجه به شیوع ویروس کرونا خدمات ویژه‌ای به زائرین محترم ارائه می‌دهد که از جمله آن اختصاص ۲۰ میلیارد ریال بودجه برای تأمین دارو می‌باشد.

سعید سلیمانی در خصوص دیگر خدمات بنیاد احسان در اربعین حسینی گفت: ۵ موکب خدمات بهداشتی و درمانی در شهرهای نجف، کربلا و در بین مسیر نجف به کربلا برپا شده‌اند که به صورت شبانه‌روزی در حال خدمت‌رسانی به زائرین اربعین حسینی هستند.

مدیر عامل بنیاد احسان افزود: در راستای حمایت از مواکب اربعینی نیز ۲۵ موکب مستقر در عراق شناسایی و با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال از آن‌ها حمایت شده است.

سلیمانی در خصوص اقدامات صورت گرفته در داخل مرزهای ایران نیز گفت: هم اکنون در فرودگاه امام خمینی موکب خدمت‌رسانی ستاد اجرایی در حال ارائه خدمات می‌باشد و همچنین در مسیر بازگشت زوار نیز موکب‌هایی برای اسکان و پذیرائی از زائرین محترم در مرز مهران برپا شده و آماده خدمت‌رسانی می‌باشند.

کد خبر 2472

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =