ارسال و توزیع محموله امدادی و اضطراری ستاد اجرایی فرمان امام به مناطق زلزله‌زده هرمزگان

محموله اقلام امدادی و اضطراری ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق زلزله‌زده هرمزگان توزیع شد.

مدیرعامل بنیاد احسان با اعلام این خبر گفت: در ساعات اولیه وقوع زمین‌لرزه‌های شدید اخیر در استان هرمزگان، مسئولین و مدیران ستاد اجرایی فرمان امام از جمله معاون اجتماعی ستاد با حضور در این مناطق از نزدیک به بررسی نیازهای فوری مردم و آسیب‌دیدگان پرداختند و بلافاصله دستورات لازم برای امداد و خدمت‌رسانی به آسیب دیدگان توسط بنیاد برکت و بنیاد احسان را صادر کردند.

 سعید سلیمانی افزود: با دستور ریاست محترم ستاد دستورات لازم جهت ارسال اقلام امدادی به این استان از قرارگاه امدادی کرمان و انبار مرکزی بنیاد احسان صادر شد و نیروهای امدادی همکار بنیاد نیز به امدادرسانی به مردم پرداختند.
سلیمانی در خصوص بسته‌های غذایی ارسال شده افزود: در اولین گام بسته‌های معیشتی ۷۲ ساعته برای رفع نیاز فوری آسیب‌دیدگان استان به ارزش ۱۰ میلیارد ریال ارسال و توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به فصل بارش، اقلام امدادی نظیر چادر امدادی، پتو و آب‌معدنی هم به منطقه ارسال شد که توسط نیروهای بنیاد احسان در حال توزیع می‌باشد.

وی تأکید کرد: اقدامات بنیاد احسان توسط گروه‌های جهادی و امدادی تا عادی‌شدن شرایط زندگی مردم در این مناطق همچنان ادامه خواهد داشت.

کد خبر 2743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =