خدمات درمانی رایگان در ۲۰ روستای خراسان جنوبی ارائه شد

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خراسان جنوبی گفت: کاروان سلامت بنیاد احسان این ستاد هفته جاری در ۲۰ روستای استان خدمات درمانی و دارویی رایگان را به افراد نیازمند ارائه کرد.

بیرجند - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خراسان جنوبی گفت: کاروان سلامت بنیاد احسان این ستاد هفته جاری در ۲۰ روستای استان خدمات درمانی و دارویی رایگان را به افراد نیازمند ارائه کرد.

سید مجتبی موسوی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کاروان با امکانات پزشکی و درمانی از روز یکشنبه هفته جاری وارد استان شد و تا امروز در ۲۰ روستای شهرستان‌های خوسف، بشرویه و طبس به مردم خدمات رایگان ارائه کرد.

وی گفت: با فعالیت این کاروان در روستاهای محروم حدود ۹ هزار نفر ویزیت رایگان شدند و به افرادی که دارو نیاز داشتند، خدمات دارویی رایگان ارائه شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خراسان جنوبی عنوان کرد: فعالیت این کاروان امروز در شهرستان طبس و خراسان جنوبی به اتمام رسید و در این روستاها بسته‌های بهداشتی هم به مردم اهدا شد.

وی با بیان اینکه یکی از اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در حوزه محرومیت‌زدایی راه‌اندازی کاروان سلامت است افزود: با توجه به دسترسی نداشتن اهالی بسیاری از روستاها و نقاط محروم استان به امکانات پزشکی و درمانی، کاروان سلامت به این روستاها می‌رود تا نیازهای درمانی آنها را رفع کند.

کد خبر 2798

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =