خبر خوش مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) کهگیلویه و بویراحمد به زلزله‌ زدگان روستایی شهرستان دنا

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) کهگیلویه و بویراحمد از اعطای پرداخت‌ تسهیلات به 680 واحد به زلزله‌ زدگان روستایی شهرستان دنا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام ره کهگیلویه و بویراحمد، شایان نادری مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) کهگیلویه و بویراحمد از اعطای پرداخت‌ تسهیلات به 680 واحد به زلزله‌ زدگان روستایی شهرستان دنا خبر داد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در شهرستان زلزله‌زده دنا در زمینه‌های مختلف اظهار کرد: در بحث کمک‌ به مسکن‌های آسیب دیده و تخریب شده شهرستان زلزله‌ زده دنا در یک مرحله به مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض ۱۰ میلیون تومانی به ۹۰۰ واحد در این شهرستان داشتیم.

وی در ادامه وی با بیان اینکه در فاز دوم به منازل روستایی آسیب دیده از زلزله در شهرستان دنا به تعداد ۶۸۰ واحد کمک بلاعوض داده می‌شود، گفت: تسهیلات ۶۸ میلیارد ریالی به ازای هر واحد ۱۰ میلیون تومان ارائه خواهد شد که این کار از هفته آینده طی تفاهم‌نامه‌ای که با بانک مسکن داشتیم مرحله به مرحله به حساب خانوارها واریز می‌شود.

ایشان تصریح کرد: با این حساب ۱۹۰ میلیارد ریال به واحدهای آسیب دیده از زلزله در حوزه شهری و روستایی به شکل کمک بلاعوض ۱۰ میلیون تومانی از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام کمک شده که توسط بنیاد مسکن به خانوارها ارائه خواهد شد.

کد خبر 3174

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =