بازدید مدیرعامل بنیاد احسان از روستاهای گافر بشاگرد

مدیرعامل بنیاد احسان به همراه مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) هرمزگان در سفری دو روزه در هرمزگان از روستاهای دورافتاده بشاگرد و جزایر هرمزگان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از هرمزگان، «سعید سلیمانی» مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی در سفری دو روزه از روستاهای صعب البور در بخش گافر و پارامون بشاگرد و همینطور جزایر هرمز و لارک بازدید کرد.
مدیرعامل بنیاد احسان در حاشیه بازدید از مدرسه قرآنی بیت الزهرا کشپیری اظهار داشت: مدرسه اشتغال و کارآفرینی در این مؤسسه قرآنی به همت حفاظ و حمایت بنیاد احسان راه اندازی می گردد.
سلیمانی در بازدید از روستای حسن آباد بشاگرد نیز عنوان کرد: لوازم منزل وسایل سرمایشی مناطق محروم توسط بنیاد احسان تأمین می گردد.
بازدید از جزایر هرمز و جلسه با مسئولین جزیره از دیگر برنامه های سفر سلیمانی به هرمزگان بود ، وی در این جلسه گفت: تلاش برای رفع آسیب های اجتماعی جزیره با حمایت همه دستگاهها اجرایی می گردد و بنیاد احسان از طرح های فرهنگی اجتماعی حمایت میکند.
گفتنی است دکتر جهانی مدیرکل پیشرفت و توانمندسازی ستاد اجرایی، دانشمند مدیرکل ستاد اجرایی هرمزگان، امیریان زاده معاون اجتماعی ستاد اجرایی، برهخت مسئول محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه و اسکندری معاون هماهنگ کننده قرارگاه مدینه در این بازدیدها به همراه مدیران شهرستانی حضور داشتند.

کد خبر 4178

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =