پخت روزانه ۳۰ هزار پرس غذای گرم برای زائران اربعین توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام

جناب آقای زارع مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان ایلام، گفت: در ایام اربعین امسال روزانه بیش از ۳۰ هزار پرس غذای گرم پخت و به دست زائران اربعین مرز مهران میرسد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره)، استان ایلام،محمد زارع در جلسه ستاد اربعین در مرز مهران با تاکید بر اینکه فرمانده اصلی اربعین امام حسین (ع)، است، اظهار کرد: ستاد اجرایی جهت ارائه خدمت به زائران اربعین هر آنچه در توان دارد کف دست گرفته و شبانه روز در تلاش است که بتواند بخشی از مشکلات و موانع سر راه زائران را برطرف کند.

وی، با بیان اینکه پیش بینی شده که بیش از ۲ میلیون آب معدنی سرد به دست زائران برسانیم، افزود: علاوه بر این با توجه به گرم بودن هوا یک کارگاه یخ سازی در مرز مهران راه اندازی میشود.

زارع با اشاره به اینکه پیش بینی میشود حجم عظیمی از زائران از مرز مهران تردد کنند لذا می طلبد همه دستگاه ها با تمام توان پای کار باشند ، خاطرنشان کرد: اگر به درستی اقدامات و فعالیت ها پیش بینی شده برای اربعین پیش نرود قطعا دچار مشکل خواهیم شد.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره)، استان ایلام، تصریح کرد: در ایام اربعین آب شرب پایانه مرزی مهران توسط ستاد اجرایی تامین و در اختیار زائران قرار میگیرد.

کد خبر 4227

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =