برگزاری پویش «لبخند مادری» در لرستان

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) لرستان گفت: پویش «لبخند مادری» با هدف تشویق به فرزندآوری، فرزند پروی و حمایت از خانواده‌های دارای بیش از سه فرزند امروز طی آیینی در لرستان برگزار شد.مجید طائف در آیین افتتاحیه طرح لبخند مادری اظهار کرد: در مرحله نخست اجرای این طرح ۱۰۰ بسته شامل ۴۰ قلم مورد نیاز مادر و کودک از جمله انواع پوشاک، تب سنج، پتو، حوله، و لوازم بهداشتی به ارزش هر بسته پنج میلیون تومان بین خانواده‌های نیازمند و دارای بیش از سه فرزند توزیع شد.

وی با بیان این که شناسایی این خانواده ها توسط گروه های جهادی و با اولویت مناطق محروم و حاشیه شهر انجام می‌شود، افزود: این طرح تا پایان امسال ادامه خواهد داشت و در مراحل بعدی خانواده‌های بیش از سه فرزند دیگر استان و دارای سه قلو از این بسته ها بهره‌مند می‌شوند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) لرستان گفت: طی سالجاری در خانواده‌های دارای ۳ قلو برای هر فرزند یک میلیون به همراه تأمین پوشک تا ۶ ماه و به یک بسته لبخند مادری و همچنین جهت هر فرزند نیز یک حساب سپرده ۲ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.


طائف بیان کرد: اقلام اهدایی این بسته‌ها، با حمایت مالی بنیاد ۱۵ خرداد از اجناس و برندهای باکیفیت ایرانی تهیه شده‌اند و با این اقدام از اشتغال‌آفرینی و رونق گرفتن چرخه تولید نیز حمایت شده است.

وی افزود: ستاد اجرایی حضرت امام(ره) در لرستان در راستای بحث فرزند آوری و حمایت از بنیان خانواده و برای زوج‌های نابارور حمایت‌های خوبی انجام می‌دهد و در این راستا تسهیلات ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی بستگی به شرایط آن‌ها در نظر گرفته است.

کد خبر 4976

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =