حمایت بنیاد احسان از ۴۰۰ دانش آموزان کنکوری استان سمنان

باحمایت بنیاد احسان 400 نفر از دانش آموزان مناطق کم برخوردار استان سمنان از آموزش های درسی قبل از کنکور بهره مند می شوند.

معاونت اجتماعی ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره) ا ستان سمنان گفت:در راستای تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری در مورد نصیب آموزشی برابر ؛ اجرای طرح پویش راه ابریشم احسان در سال جاری در استان سمنان برگزار می گردد.

جلالی در ادامه اضافه کرد: دراین طرح بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)   از دانش آموزان مستعد کنکوری که امکان فراهم آوردن شرایط لازم برای کسب موفقیت در این آزمون را ندارند ، حمایت های لازم و کافی جهت پیشرفت و موفقیت را به عمل خواهد آورد.

حمایت بنیاد احسان از ۴۰۰ دانش آموزان کنکوری استان سمنان

  مهدی جلالی در ادامه افزود : این طرح  برای حمایت از دانش آموزان کنکوری نیازمند و کم برخوردار در رشته‌های علوم تجربی و ریاضی فیزیک انجام می گیرد و ارزش تقریبی هر بسته حمایتی کنکور ۱۰ میلیون تومان می باشد که بصورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

جلالی، با بیان اینکه به محض  ثبت نام دانش آموزان امکان استفاده از خدمات برای وی مقدور است، افزود: سهمیه استان سمنان در اجرای طرح راه اربریشم ۴۰۰ نفر دانش آموز است.

معاونت اجتماعی ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان سمنان ، اضافه کرد: شناسایی دانش آموزان و حمایت‌ها از طریق آموزش و پرورش ، کمیته امداد و بهزیستی  با همکاری گروه های فعال در حوزه عدالت آموزشی در سطح استان صورت میگیرد.

کد خبر 5111

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =