بنیاد برکت عامل ایجاد رونق تولید در کشور است

بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در استان خوزستان بر تنوع‌بخشی حوزه اشتغال و عبور از تک‌محصولی بودن تمرکز دارد.

مصطفی اسکندری مجری بنیاد برکت در استان خوزستان گفت: بنیاد ضمن توجه به بخش تقاضا و بازارمحوری در حوزه ایجاد اشتغال و آموزش روش‌های ترجیحی، به علایق و تقاضای جوانان نیز توجه دارد. ما در این راستا، در مرحله اول علاقه و استعداد و تقاضای تسهیلات گیرنده را مورد توجه قرار می‌دهیم. در مراحل بعدی، اگر به این نتیجه برسیم که بازاری برای آن محصول وجود ندارد از روش‌های ترجیحی و آموزشی با تمرکز بر بازارمحوری استفاده می‌کنیم.

 بنیاد برکت عامل ایجاد رونق تولید در کشور است

این مجری گفت: با دکترای برق بیش از 5 سال است که مجری بنیاد برکت در استان خوزستان هستم. هم اکنون به‌عنوان مجری شهرهای باغملک، هفتگل، رامهرمز، آغاجاری و بهبهان خدمات‌رسانی می‌کنم. خوزستان انبار غله ایران و مرکز اصلی تامین نیاز های کشاورزی مردم ایران است. جدا از دامپروری و کشاورزی در حوزه خدمات، پوشاک، پرورش ماهی گرمابی، بسته بندی خرما و...فعال هستیم. امسال 1500 طرح را در دست اجرا دارم که تاکنون بیش از 700 مورد آن عملیاتی شده است.

 اسکندری در ادامه تصریح کرد: بنیاد برکت عامل ایجاد رونق تولید و رفع مشکلات کشور است. زنجیره تولید به طور کامل در روستاهای استان خوزستان اجرا شده که این امر درآمد مردم را بالاتر برده است. در اغلب حوزه ها و به ویژه کشاورزی و دامداری با تکمیل زنجیره تولید و برگزاری نمایشگاه‌ها به درآمد محرومان کمک کرده‌ایم. در حوزه سنگ و صنایع دستی نیز در اهواز نمایشگاه بین‌المللی برگزار کرده‌ایم.

کد خبر 5442

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =