ارائه خدمات دندان پزشکی رایگان به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد ایلام در طرح لبخند احسان

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام، از ارائه خدمات دندان پزشکی رایگان به مددجویان تحت پوشش سازمان‌های بهزیستی و کمیته امداد ایلام در اجرای طرح لخبند احسان خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره)، استان ایلام،《محمد زارع》، اظهار کرد: ستاد اجرایی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان به افراد و خانواده‌های که تحت حمایت سازمان‌های بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره)، هستند خدمات دندان پزشکی رایگان ارائه می‌کند.

وی، با بیان اینکه طوری برنامه ریزی صورت گرفته که بیش از۳هزار نفر از خدمات این طرح بهره‌مند شوند، افزود: ۲۰۰ نفر پزشک جراح داندان و کادر درمان در این طرح ساماندهی و به این اقشار ارائه خدمت می‌کنند.

زارع، با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی، کمیته امداد، بهزیستی و گروه جهادی الکفیل با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، استان در اجرای این طرح همکاری می‌کنند، تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح ارائه خدمات رایگان به اقشار کم برخودار، ضعیف و حاشیه شهر است.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، استان ایلام، عصب کشی، ترمیم، کشیدن، جرمگیری، ریشه، پر کردن و معاینات را از جمله خدمات دندان پزشکی در این طرح عنوان کرد و گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، با تمام توان جهت کمک به نیازمندان و افراد کم برخوادر استان پای کار است و در این راستا هر آنچه در توان داشته باشد انجام می‌دهد.

وی اضافه کرد: طرح مذکور به مدت ۴ روز انجام می‌شود.

کد خبر 5854

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =