فراخوان نخستین دوره جشنواره ملی "دسترنج" با هدف روایت شکل‌گیری کسب‌وکارهای کوچک و خانگی و رونق دادن به مشاغل نوپا

فراخوان برگزاری نخستین دوره جشنواره مجازی دسترنج با شعار شنیدن روایت‌های کسب‌وکار منتشر شد.

بنابراین گزارش، اولین دوره جشنواره ملی دسترنج با هدف کمک به کسب‌وکارهای خانگی و کوچک و بازنمایی روایت‌های گوناگون از این مشاغل برگزار می‌شود.

به گفته برگزارکنندگان این جشنواره، این رویداد در تلاش است تا نشان دهد در ورای به راه افتادن هر کسب و کار جدیدی، قصه‌ و روایتی وجود دارد که شنیده شدن این روایتها میتواند به رونق آن و راه اندازی کسب و کارهای جدید کمک کند.

در این گزارش آمده: صاحبان کسب‌وکارهای مختلف می‌توانند روایت‌های تلاش خود از نحوه شکل‌گیری و شروع تا رسیدن به مؤفقیت را در قالب روایت مکتوب، مستند، پادکست، مجموعه عکس و ... به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

مهلت ارسال آثار به اولین دوره جشنواره ملی دسترنج، تا ۲۰ خرداد ماه امسال اعلام شده است.

این گزارش با اشاره به حمایت سایت و فروشگاه "باسلام" از این جشنواره می‌افزاید: تولیدکنندگان آثار می‌توانند یکی از غرفه‌داران فروشگاه "باسلام" را به عنوان سوژه اثر تولیدی خود انتخاب کنند، قرار است برای آثار غرفه‌داران "باسلام" در این جشنواره بخشی مجزا اختصاص یابد.

در این جشنواره قرار است برای نخستین بار ایده استفاده از مهارت قصه‌گویی و روایت‌پردازی برای جلب نظر مخاطبان به محصولات تولیدی، تجاری یا خدماتی تبدیل به یک رقابت شده‌ و تلاش شود فضایی برای دیده شدن روایت‌های کسب‌وکار در کشور ایجاد شده و این رویداد به اتفاقی امیدساز برای اقتصاد کشور تبدیل شود.

هنرمندان و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه شرکت در جشنواره و ارسال اثر به سایت جشنواره به آدرس dastranjfestival.ir مراجعه و آثار خود را در همین نشانی بارگذاری نمایند.

اولین دوره جشنواره ملی دسترنج با حمایت مؤسسه دانش بنیان برکت ستاد اجرایی فرمان امام، فروشگاه اینترنتی باسلام، شرکت ملی پست و پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم صنایع فرهنگی و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

کد خبر 597

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =