بیش از ۸۰۰ نفر از مزایای درمانی(اردوی جهادی پزشکی) توانمندسازی محلات کم برخوردار شهر دوگنبدان بهره مند شدند

بیش از ۸۰۰ نفر از مزایای درمانی(اردوی جهادی پزشکی) توانمندسازی محلات کم برخوردار شهر دوگنبدان بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ستاد اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد؛ 

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) کهگیلویه و بویراحمدگفت:  بیش از ۸۰۰ نفر از مزایای درمانی(اردوی جهادی پزشکی) توانمندسازی محلات کم برخوردار شهر دوگنبدان بهره مند شدند.

شایان نادری عصر روز شنبه درحاشیه بازدید از نحوه خدمات رسانی به بیماران در محلات مسکونی لبنان و کیامرثی شهر دوگنبدان در گفت و گو با این پایگاه افزود: گروه جهادی شهید آشتیانی بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد تهران با حمایت قرارگاه تحول و توانمندسازی محلات ۲۰۲۰ معاونت اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در این اردوی جهادی که در مدت زمان ۲ روز برگزار شد به افراد نیازمند خدمات رسانی کردند.

وی بیان کرد: در این اردوی جهادی خدمات پزشکی، دندانپزشکی ، شنوایی سنجی ، بینایی سنجی ، مامایی و غربالگری، آزمایشگاه، آموزش پزشکی (عمومی ، فردبه فرد ، کودکان ، مصرف دارو) با حضور پزشکان متخصص به ارزش چهار میلیارد ریال ارائه شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد : کادر پزشکی و درمانی در این گروه جهادی در محله لبنان مستقر و مراجعان محلات مذکور را ویزیت، معاینه و درمان کردند.

به گفته نادری گفت: در حوزه بینایی سنجی ۲۵۱ بیمار مراجعه کردند که ۱۵۲ نفر از این افراد نیاز به عینک داشتند.

وی اضافه کرد:عینک مورد نیاز این افراد پس از انتخاب فرم مورد نظر توسط بیمار از سوی گروه جهادی مذکور تهیه و بصورت رایگان تحویل بیماران می شود.

نادری از همکاری پزشکان و کادر اردوی جهادی،مسئولان دستگاه های اجرایی تامین اجتماعی ، آموزش و پرورش ، شهرداری دوگنبدان و اداره کل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد برای خدمات رسانی در این اردوی جهادی قدردانی کرد.

همچنین به کمک اداره کل کتابخانه های عمومی استان برای کودکانی مراجعه کننده همراه والدین در این اردو برنامه هایی مانند قصه خوانی و اهدای جوایز انجام شد.

کد خبر 6042

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =