توزیع ۲۲۰۰ بسته اقلام بهداشتی ضدکرونایی توسط ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق محروم

همزمان با سایر نقاط کشور، توزیع بسته‌های بهداشتی ضدکرونایی توسط نیروهای جهادی ستاد اجرایی فرمان امام در استان لرستان آغاز شد.

در مراسمی با حضور حجت الاسلام سید احمد شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام، ۲۲۰۰ بسته لوازم بهداشتی ضدکرونایی جهت توزیع در مناطق محروم تحویل نیروهای جهادی همکار ستاد اجرایی شد.

محمد ترکمانه در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب که توزیع این اقلام در سراسر کشور انجام میشود گفت: با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام مبنی بر بسیج تمام امکانات ستاد برای مقابله با کرونا، ۹۰ هزار بسته اقلام بهداشتی شامل ماسک، محلول و ژل ضدعفونی کننده توسط بنیاد احسان به سراسر کشور ارسال شد.

وی افزود: از این تعداد ۲۲۰۰ بسته توسط نیروهای جهادی همکار ستاد اجرایی فرمان امام از امروز در استان لرستان توزیع خواهد شد.

مدیرعامل بنیاد احسان با تأکید بر این نکته که اقدامات ستاد در استان لرستان محدود به توزیع این بسته‌ها نیست، گفت: راه‌اندازی ۱۲ کارگاه تولید ماسک بهداشتی و تولید ۱۲۰ هزار ماسک، ارسال تجهیزات لجستیکی و اقلام بهداشتی جهت ضدعفونی اماکن و معابر عمومی شهرها و روستاهای استان توسط گروه های جهادی، حمایت از ۱۴ نانوایی و توزیع نان رایگان در مناطق محروم، حضور ۱۵ پزشک جهادی لرستان در سامانه سراسری ۴۰۳۰ و پاسخگویی به ۸۰۰۰ نفر در روز درخصوص ابتلا به کرونا، از جمله اقدامات بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در این استان است.

ترکمانه خاطرنشان کرد: هم اکنون از ۱۳۰ گروه جهادی، مردمی و مدافع سلامت با تمام امکانات‌مان حمایت میکنیم و قطعا تا ریشه کن شدن مشکلات در کنار مردم خواهیم ماند.

کد خبر 617

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =