واکنش استاندار مازندران به اتهام‌پراکنی مقامات امریکایی علیه ستاد اجرایی فرمان امام

احمد حسین‌زادگان، اقدامات گسترده ستاد اجرایی فرمان امام در مبارزه با بحران شیوع کرونا را علت عصبانیت و هجمه اخیر مقامات امریکایی علیه این ستاد دانست.

احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران گفت:
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) یک نهاد انقلابی، مؤثر و مردمی است که با اجرای طرح های محرومیت‌زدایی و ایجاد اشتغال در مناطق محروم و روستایی کشور از جمله احداث و کمک به تکمیل بیمارستان و مراکز درمانی، آموزشی و ... خدمات ماندگاری را در راستای آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری در حمایت و پشتیبانی از طبقات دردمند و محروم داشته است.

وی افزود: این نهاد جهادی و انقلابی که در بحران‌های مختلف طبیعی در کشور نیز همواره حضوری موفق داشته است، در بحران شیوع ویروس کرونا نیز با راه‌اندازی کارگاه‌های تولید ماسک و سایر اقلام بهداشتی و ضدعفونی کردن معابر عمومی بویژه تولید ماسک و گان توسط نیروهای این نهاد در مازندران به نقش همیشگی خود جلوه و معنای تازه‌ای بخشیده که دشمنان را عصبانی نموده است.

استاندار مازندران تاکید کرد: دشمنان انقلاب که همواره از نظاره اتحاد و همدلی و توفیقات مردم ایران و خدمتگزاران خود خصوصا دست‌یابی به موفقیت‌های در خور توجه در بدترین شرایط تحریم در بحران کرونا بیش از پیش عصبانی هستند، با هجمه به نهاد مردمی و انقلابی ستاد اجرایی فرمان امام عقده‌گشایی کرده‌اند و به خیال خام خود با واژه‌های بی‌ارزش خویش، عزت، سربلندی و وحدت جامعه ما را زیرسوال برده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: بنده ضمن تقدیر و ارج نهادن به اقدامات ارزشمند این نهاد انقلابی در بخش های مختلف خصوصا کمک ها و پشتیبانی‌هایی که در بحران اخیر کرونا به استان مازندران و دیگر نقاط ایران عزیز داشته‌اند، گستاخی مقامات آمریکایی را در حق این نهاد مهم و مردمی محکوم کرده و رجاء واثق دارم که ملت ایران با اتکاء به آرمان‌های امام و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب به اهداف خود دست خواهد یافت و همواره سربلند و مقتدر به مسیر والای خود برغم خواست استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده خویش ادامه خواهد داد.

کد خبر 650

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =