سه قلوهای هلیلانی زیر چتر حمایت بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام، گفت: بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در راستای حمایت از جوانی و افزایش جمعیت از خانواده های سه قلوی و بیشتر حمایت جدی می کند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام، 《محمد زارع》، به همراه فرماندار با حضور در منزل سه قلوهای شهرستان هلیلان، اظهار کرد: بنیاد ۱۵ خرداد در راستای فعالیت‌های خود، ۲ موضوع محوری افزایش جمعیت و سلامت را سرلوحه کار خود قرار داده و کار ویژه‌های متعددی را در این زمینه در دست اجرا دارد که مهمترین آن حمایت از فرزندآوری است.

وی افزود: طرح ملی حمایت از خانواده‌های دارای فرزند چندقلو آغاز شده و بسته های حمایتی که مشتمل بر کارت هدیه به مادر به تعداد فرزندان، اهدای بسته لبخند مادری به ازای هر یک از فرزندان، تامین پوشک فرزندان به مدت شش ماه تقدیم این خانواده دارای فرزند سه قلو می‌شود.

وی، با بیان اینکه حمایت از خانواده‌های سه‌قلو و بیشتر با جدیت در دستور کار بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی است، خاطرنشان کرد: با تمام توان در راستای خدمت به مردم استان و حمایت از طرح فرزندآوری پای کار هستیم.

زارع با تاکید بر اینکه پدر این خانواده از طریق بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی دریافت کرده است، تصریح کرد: مردم هلیلان مهمان نواز و با قدمت فرهنگی بسیار زیاد هستند و خدمت به مردمان عزیز این دیار کهن وظیفه خود می‌دانیم.

کد خبر 6799

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =