آموزش صفر تا صد فرزندپروری به مادران ایرانی

بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام در ادامه اجرای کارویژه های ۵ گانه جمعیتی خود اقدام به انتشار کتاب آموزشی برای مادران ایرانی کرده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ۱۵ خرداد، با حضور معاونین ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بنیاد ۱۵ خرداد از کتاب «روزنگار لبخند مادری» رونمایی شد.
مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی بنیاد ۱۵ خرداد در این مراسم تاکید کرد: با عنایت به ماموریت بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در حوزه جمعیت و خانواده و همچنین ضرورت تولید محصولات فرهنگی و آموزشی در این حوزه، نسبت به نگارش، تدوین و انتشار کتاب «روزنگار لبخند مادری» اقدام شده است تا به عنوان یک مرجع کاربردی در حیطه دانش‌افزایی و مراقبت از مادر و نوزاد یاری‌رسان مادران ایران اسلامی باشد.
رهام رضائیان خاطرنشان کرد: کتاب «روزنگار لبخند مادری» با نظارت مراکز معتبر در تولید آثار این حوزه تدوین و تلاش شده است با آموزه‌های سبک زندگی اسلامی_ ایرانی همخوانی مناسبی داشته باشد.
رضائیان درباره محتوای کتاب نیز توضیح داد: «روزنگار لبخند مادری» از مرحله پیش از بارداری مادران راهنمای آن‌ها خواهد بود و در طی این مسیر تا زمان تولد نوزاد، دستورالعمل‌های جامع پزشکی، روان‌شناسی، تغذیه و سایر موارد را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد.
به گفته مدیر روابط عمومی بنیاد ۱۵ خرداد، این کتاب به عنوان یکی از اقلام موجود در بسته‌های «لبخند مادری» نیز تقدیم مادران ایرانی می‌شود.
رضائیان با تاکید بر حمایت از تولید محصولات فرهنگی در حوزه جمعیت و خانواده اظهار کرد: بنیاد ۱۵ خرداد تا به امروز محصولات رسانه‌ای و فرهنگی متعدد و متنوعی را در قالب‌های مختلف مانند فیلم کوتاه، نماهنگ، سرود و کلیپ با هدف تشویق به فرزندآوری، تحقق جوانی جمعیت و تکریم خانواده تولید کرده است.
گفتنی است، کتاب «روزنگار لبخند مادری» توسط بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گردآوری، ترجمه و تألیف و در ۹۳ صفحه منتشر شده است.


تدابیر دوران قبل، حین و بعد بارداری برای مادران ایرانی با استفاده از آموزه های اسلامی_ ایرانی

کد خبر 7202

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =