واکسیناسیون ۱۰۰ هزار راس دام در ایلام توسط ستاد اجرایی فرمان امام

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)،استان ایلام، از واکسیناسیون بیش از ۱۰۰ هزار راس دام سبک و سنگین عشایر به صورت  کاملا رایگان در سطح استان در راستای اجرای «طرح کاروان سلامت دام » به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد. 

محمد زارع مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام استان ایلام، اظهار کرد: بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام، در راستای  اجرای طرح «کاروان سلامت دام»  بیش از ۱۰۰ هزار راس دام سبک و سنگین عشایر در سطح استان به صورت کاملا رایگان در دهه فجر انقلاب اسلامی واکسیناسیون می‌کند. 

وی، با بیان اینکه با توجه به گرمسیری بودن شهرستان دهلران و حضور عشایر در این منطقه در حال حاضر در این منطقه در حال انجام است، افزود: بعد از واکسیناسیون دام های شهرستان دهلران سایر شهرستان هم در دستور کار قرار میگیرد. 

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام استان ایلام، ادامه داد:  ۱۶ دامپزشک در اجرای این طرح آموزش نگهداری صحیح دام، ویزیت، درمان و دارو  به صورت رایگان در اختیار دامداران عزیز استان قرار می‌دهند و این اقدام ارزشمند با همکاری گروه جهادی سربازان گمنام امام زمان(ع )، انجام می‌شود.

زارع، با تاکید بر اینکه با توجه به اینکه اغلب مردم استان دامپرور هستند این اقدام می‌تواند کمک بسزایی به این قشر از جامعه کند، تصریح کرد: ستاد اجرایی در راستای توان‌بخشی به تمام حوزه‌های اقتصادی با تمام توان پای کار است.

انتهای پیام/

کد خبر 7477

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =