بسیج امکانات ستاد اجرایی فرمان امام برای امدادرسانی به سیل زدگان خوزستان

مدیرعامل بنیاد احسان از دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام برای بسیج تمام امکانات ستاد به منظور امدادرسانی به سیل زدگان خوزستان و همچنین جبران خسارت مردم آسیب دیده داد.

محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام با اعلام این خبر افزود: از لحظه وقوع سیل روزهای اخیر در خوزستان، نیروهای جهادی ستاد اجرایی فرمان امام بلافاصله به مناطق آسیب دیده اعزام شدند و ضمن امدادرسانی، اقدام به توزیع مواد غذایی، دارو، چادر، پتو و اقلام ضروری و همچنین راه اندازی آشپزخانه و توزیع روزانه ۳۰۰۰ پرس غذای گرم در مناطق سیل زده کردند.

وی با اشاره به درخواست نماینده ولی فقیه و استاندار خوزستان از ستاد اجرایی فرمان امام برای ارسال کمک‌های بیشتر گفت: به دستور محمد مخبر رییس ستاد اجرایی، تعداد ۲۰ دستگاه لجن‌کش و کف‌کش جهت کمک به تخلیه منازل آسیب دیده به منطقه ارسال شد.

مدیرعامل بنیاد احسان همچنین از اهدای ۲۰۰۰بسته کامل لوازم خانگی به سیل زدگان خبر داد و افزود: این بسته‌ها هم اکنون آماده هستند و به محض پایان مراحل تخلیه آب و اعلام اسامی توسط استانداری خوزستان، به مردم شریف خوزستان اهدا خواهند شد.

ترکمانه به اعزام دو کاروان سلامت اشاره کرد و گفت: از فردا دو کاروان سلامت احسان هم در اهواز و آبادان مستقر می‌شوند که توسط پزشکان متخصص جهادی بنیاداحسان به ارائه خدمات پزشکی و درمانی به افراد آسیب دیده خواهند پرداخت‌.

کد خبر 984

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =